Reference

Zobrazeny výsledky 1-8 (z 15)
 |<  < 1 - 2  >  >| 
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s.r.o.
www.konicaminolta.cz
"S vínem i s přístupem společnosti justWINE k našim potřebám jsme velmi spokojeni. Naše spolupráce při zajišťování firemních dárků proběhla nad naše očekávání, a proto Vašich služeb rádi využijeme i při letošním plánování vánočních dárků pro naše obchodní partnery."
Marcela Hudáková
asistentka obchodu
Teplárny Brno a.s.
www.teplarny.cz
"S firmou justWINE spolupracujeme od léta 2015. Komunikace je vždy rychlá, stejně jako dodání zboží. Poptávali jsme výběr vín pro naše zaměstnanecké akce i do vánočních balíčků pro obchodní partnery, a to jak vína kabinetní, tak i luxusnější varianty. Ačkoliv preferujeme vína moravská, uměl nám justWINE nabídnout i krásná italská i rumunská vína. Samozřejmostí jejich nabídky je možnost degustace, bez které se dobré víno opravdu vybrat nedá. Za Teplárny Brno, a.s. jsme se spoluprací velmi spokojeni."
Ing. Renata Diatková
vedoucí sekretariátu generálního ředitele
Eprin spol. s r.o.
www.eprin.cz
“Od společností justWINE objednáváme vína pro naše zákazníky na akce, obchodní partnery a dodavatele z celého světa. Velice krásné víno justWINE naši společnost oslovilo již od začátku celého projektu. Příjemná obsluha, perfektní zákaznický servis a kompletní personalizace vín - to jsou všechno aspekty, které jsou vždy spojeny s naší objednávkou vín. Za celou společnost mohu justWINE vřele doporučit a všem popřát skvělé zážitky s chutí zde dostupných vín, mandlí, domácích paštik i cupcakes.”
Za společnost EPRIN spol. s r.o., 
Zdeněk Sedlák
ředitel společnosti
Bar, který neexistuje
www.barkteryneexistuje.cz
"Profesionální kolektiv, který je schopen zajistit rychlou dopravu a zásobení. Rychle se rozvíjející firma justWINE je otevřena novým možnostem a způsobům řešení problémů. Excelují inovativní nabídkou a přístupem k práci. Rádi nás často poctí návštěvou a prověří, že je vše v pořádku :-) "
Tomáš Miška
Bar,který neexistuje
Pliska s.r.o.
www.pliska.cz
"Od společnost justWINE jsme poprvé odebrali vína pro naše obchodní partnery v roce 2015. Tomuto prvnímu většímu odběru předcházela ochutnávka vína v příjemné prostředí vinotéky a povykládání o jednotlivých odrůdách a značkách s panem Látalem.
S přístupem pana Látala, s výběrem a kvalitou doporučených vín, ochotou a flexibilitou při dodání objednaného zboží jsme byli velmi spokojeni.
Od té doby jsme vína odebrali vícekrát a každý další odběr jenom potvrzuje naši první pozitivní zkušenost se společností justWINE a také jejich slogan "Víno máme prostě rádi :-)"

 
Roman Pliska
jednatel společnosti
TIC Brno, příspěvková organizace

Pojízdný bar JustWine byl na slavnostním zahájení turistické sezóny v prostorách Staré radnice opravdovým zážitkem na míru.

Sympatická barmanka nabízela kromě několika druhů vín i Prosecco, celý večer byla usměvavá a komunikativní a měla přehled o zásobování svého baru.

Služby pojízdného baru JustWine můžeme určitě doporučit a těšíme se na další spolupráci.

TIC BRNO, příspěvková organizace

Mgr. Kateřina Šimčíková
project manager
WEBCOM a.s.
www.webcom.cz
"Na společnosti justWINE oceňuji, že nám vždy doporučí skvělé víno, jsou flexibilní a umějí naslouchat požadavkům zákazníka. Vždy se mohu spolehnout na rychlost dodání a kvalitu."
Jarmila Jelínková
Marketing Manager
JECHA Sport s.r.o.
www.jechasport.cz
“Od společností justWINE odebíráme vína pro naše obchodní partnery po celé ČR. Na justWINE oceňuji flexibilitu, rychlost komunikace a spolupráce a hlavně kvalitou vína, které naši partneři vždy ocení.”
Jiří Chalupský
jednatel
Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.