Bedna plná PetNatů

6 PET NATů na jakoukoli příležitost - jako dárek, na přípitek, jen tak na skleničku, nebo na silvestrovskou party.

Osvěžující Pet Nat Rosé z Frankovky od Matica par excellence - super šťavnatý a rychle pryč, protože je vynikající. Krásné tóny ovoce a řezaných citrusových plodů, jarních květin a dokonce i čerstvě posekané trávy. Závěr je úžasný s nádechem třešní, žvýkačky.

Neodstřelená verze úžasného sekundárně fermentovaného Quasi Cremant od Petra Korába. Extrémně energické, ovocné, s lázeňským tónem. Ultra-mega-sega-vega šťavnaté, vibrantní, citrusové s velmi výraznou a dlouhou kyselinkou. Zanechává na rtech pocit slaného oceánu z letní dovolené 2020. Tím, že je víno v láhvi na kalech, bude jeho vývoj velmi zajímavý i do budoucna, protože na kvasnicích se bude dále rozvíjet.

Puberťák je mladý. Je drzý. Je přirozeně divoký. Je ve vývinu. Je připraven tě osvěžit jeho přímočarostí. Je něžný ale štípne! Mix odrůd Muškát, Veltlín, Sauvignon, Vlašák a další roštáci z vinic Honzy Stávka. Pečený jablečný štrůdl, lehce skořice a hruška na nose a sveží dlouhá kyselinka v chuti. No. Jo. No.

Danger od Milana Nestarce je šumivá srdcovka, vzniklá v roce 2017 z touhy zachovat v lahvi mladost a energii. Je to field blend z naší písčité vinice Sahary, tj. Neuburg, který tomu dává koule a charakter, Muller pro množství, protože toho potřebujeme dost (lid je žíznivý a pije se to samo, viz varování na lahvi), a Muškát, aby to líp hrálo.
 
Pet Nat z dílny vinařství Domin & Kušický. Opět jemně zakalený a z odrůd Merlot, Pinot Noir, Tramín červený převážně z ekologického vinohradu Pustatina. Nízký alkohol, šílená kyselina, grepová šťavnatost.

Pet Nat Flóra z vinařství Hubinský je spontánně fermentovaný a má fantastickou sladkou vůni mimo jiné po bylinkách. Po nalití se vůně postupně obohacuje o tóny broskve.

1 x Matic - PET NAT Rosé  

1 x Koráb Živá hora - Quasi Crémant 2020 neodstřelený   

1 x Stávek - PET NAT Puberťák 2022 

1 x Nestarec - Danger 380 Volts 2021 

1 x Domin a Kušický - PET NAT 2021

1 x Hubinský - Pet-nat Flóra 2020

Můžeme doručit do:
31.1.2023
Skladem (>5 ks)
2 380 Kč –12 % 2 100 Kč
Kategorie: E-shop
produkty(2)
2 380 Kč –12 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: