Korrell - Riesling Norheimer Kirschheck 2021 Magnum

Vinice KIRSCHHECK je dle historických dokumentů nejstarší vinicí v Nahe. Nachází se na jižním svahu kopcovitého břehu Nahe nedaleko Norheimu. Luxusní poloha a velmi šetrná práce vinaře a jedno z top vín regionu je na světě, viz vysoké hodnocení James Sucklinga a magazínu Decanter (94 resp. 95 bodů)

Jasně žlutá barva, voňavé aroma citrusových plodů, mandarinky a limetkové kůry, mirabelkové švestky a náznaky ananasu v pozadí. Velmi elegantní struktura na patře s jemnou kyselinkou, výrazná mineralita. Šťavnaté, svěží a dobře vyvážené.

Zde v ideálním dárkovém objemu 1,5 l pro každého milovníka vína. 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení
1 890 Kč
Korrell - Riesling Norheimer Kirschheck 2021 Magnum

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Německá vína, Bílá vína, Bílé suché víno, Bílé polosuché víno, Bílé polosladké víno, Bílé sladké víno, Červené suché víno, Růžové suché víno, Oranžové suché víno, Šumivé suché víno, Suché víno, Německá vína, Vína zrající v sudu, Odrůda Ryzlink Rýnský, Objem 1,5 l, Bílé víno z Itálie, Bílé víno z Francie, Bílé víno z Rakouska, Bílé víno z Německa, Bílé víno ze Slovinska, Bílé víno ze Španělska, Bílé víno z Rumunska, Bílé víno z České republiky, Červené víno z Německa, Růžové víno z Německa, Oranžové víno z Německa, Šumivé víno z Německa, Bílé suché víno z Itálie, Bílé suché víno z Rakouska, Bílé suché víno z Německa, Bílé suché víno ze Slovinska, Bílé suché víno ze Španělska, Bílé suché víno z Rumunska, Bílé suché víno z České republiky, Bílé polosuché víno z Německa, Bílé polosuché víno z České republiky, Bílé polosladké víno z Německa, Bílé polosladké víno z České republiky, Bílé sladké víno z Německa, Červené suché víno z Itálie , Červené suché víno z Francie , Červené suché víno z Rakouska, Červené suché víno z Německa, Červené suché víno ze Slovinska, Červené suché víno ze Španělska, Červené suché víno z Rumunska, Červené suché víno z České republiky, Růžové suché víno z Rakouska, Růžové suché víno z České republiky, Oranžové suché víno z Rakouska, Oranžové suché víno ze Slovinska, Šumivé suché víno z Itálie , Šumivé suché víno z Rakouska, Šumivé suché víno z České republiky, Ne-naturální vína
? Obsah cukru: Suché
Druh vína: Bílé
Země: Německo
Vinařská oblast: Nahe
Zrání vína: Dřevěný sud
Obsah alkoholu: 13%obj.
Vinařství: Korrell
Odrůda: Ryzlink rýnský
Naturální víno: Ne
Ročník: 2021
Objem: 1,5l magnum

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

korrell

Vinařství Korrell - Náhe

Toto rodinné vinařství s historií sahající do první poloviny 19. století představuje německou klasiku v našem portfoliu. Postupně díky obrovské píli a práci příslušníků rodiny rozrůstající se firma patří dnes mezi nejznámější vinařství v oblasti Náhe. Výrazným brandingem na straně jedné, precizními a pochopitelnými víny na straně druhé se etablovala mezi dlouhodobou německou špičku. K tomu patří i vlastnictví unikátní viniční polohy s názvem Paradise. Nehledejte v tom marketingový kalkul, jméno tahle vinice dostala už v 19. století. Když tam sedíte a koukáte do krajiny, pochopíte proč.