Miluji BUBLINY

Šumivá vína jsou synonymem luxusu a neodmyslitelnou součástí oslav. Pro ty, kteří jsou připraveni oslavit svátky a konec tohoto roku ve velkém stylu, nebo obdarovat své milované něčím speciálním, je tu tento výběr:

Champagne z biodynamického vinařství André Heucq. Zde čistě z odrůdy Pinot Meunier a jako blend dvou ročníků 2012 a 2013. V barvě čistě zlaté a s intenzivní perlením. Aroma jablek doplňují květinové a chlebové tóny. V chuti je plné a intenzivní s příjemnou mineralitou. Velmi dlouhá dochuť a celkově velmi elegantní a vyvážené champagne.

Cava Bianca Cusiné je nádherná vyzrálá Cava Gran Reserva (zrání 80 měsíců na kalech v lahvi), srovnatelná s neročníkovým Champagne. Hodně komplexní, elegantní s krémovou perlinkou a dlouhou dochutí. Tradiční odrůda 81% Xarel-lo, je doplněná o klasické odrůdy používané k výrobě champagne - 10% Pinot Noir, 9% Chardonnay.

Franciacorta Millesimato Brut od Monzio Compagnoni má zlatavou barvu a aroma jablek, hrušek a jemného koření. Těmto bublinám se přezdívá “Italské champagne” jelikož jsou z odrůd Pinot Nero (Rulandské modré), Chardonnay, a v malého množství Pinot Bianco (Rulandské bílé). Minimálně 30 měsíců dlouhé zrání na kvasnicích v lahvi dává tomuto sektu typickou bohatou a krémovou chuť. Velice dlouhý a příjemně svěží závěr.

Pet Nat od Matic Wines je svěží, ovocné a neskutečně dobře pitelné přírodní šumivé víno z Šiponu (Furmint). Patří k našim nejoblíbenějším. Před otvíráním doporučujeme velmi dobře nachladit, ať nemáte doma vymalováno. Ano, je to velmi živé víno.

Sekt Blanc de Noir moravského vinařství Krásná hora je vyrobený klasickou šampaňskou metodou lisováním celých hroznů modré odrůdy Pinot Noir, kvašením v lahvi, bez síry. Zrálo rok na kvasnicích bez dozáže. Je svěží, plné s krémovou pěnou a čerstvou kyselinou.

V setu najdete nenahraditelnou pomůcku pro milovníky bublin - stopper. Pokud nechcete vypít celou láhev, zachová čerstvost, svěžest a intenzivní perlení bublin až po dobu tří dnů.

1 x Champagne Heucq Tradition Herritage extra brut

1 x Monzio Compagnoni Franciacorta Millesimato Brut 2015 

1 x Parés Balta - Cava Blanca Cusiné 2012 

1 x Matic PET NAT Šipon 

1 x Krásná hora Blanc de noir SEKT 2019 

1 x stopper

Obsahuje oxid siřičitý

Země původu Česká republika

Plněno v: Vinařství Krásná hora, Starý Poddvorov

Můžeme doručit do:
28.1.2022
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 13742
2 750 Kč
Kategorie: Akční balíčky
01 Obsah cukru: Suché, Brut, Extra Brut
02 Druh vína: Šumivé
03 Země: Itálie, Francie, Slovinsko, Španělsko, Česká republika
04 Vinařská oblast: Slovinské Štýrsko, Morava, Lombardie, Champagne, Penedés
06 Obsah alkoholu: Víno s běžným obsahem alkoholu
07 Odrůda: Chardonnay, Rulandské modré, Xarel-lo, Pinot Meunier, Furmint
08 Vinařství: Krásná hora, Monzio Compagnoni, Champagne André Heucq, Matic Wines, Parés Balta
09 Ročník: 2019, 2015, 2012
10 Objem: 0,75 l
14 Naturální víno: Ano, Ne
11 Obsah alkoholu: různé
Položka byla vyprodána…

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: