Marina Palusci - I-Oil 0,5l

Za studena lisovaný olivový olej z lokální prastaré odrůdy Leccio del Corno. Lehce ovocitý, středně intenzivní olej s květinovým aroma a delikátní sametovou chutí. Výborně se páruje s pokrmy z ryb a mořských plodů.

Marina Palusci je malým klenotem regionu Abruzzo. Hlavní postavou farmy je Max, který je čtvrtou generacíí. Farma se soustředí na pěstování oliv a výrobu vína z místních odrůd vín. Jejich olivové oleje patří k těm nejlepším a každoročně se řadí mezi nejlépe hodnocené oleje světa. I proto je můžete najít ve spoustě michelinských restaurací v různých zemích.

Také jako součást S justWINE v kuchyni.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023
495 Kč
Marina Palusci - I-Oil 0,5l

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Země: Itálie
Vinařská oblast: Abruzzo
Vinařství: Marina Palusci (více info zde)
Objem: 0,5 l
Naturální víno: Ano
11 Obsah alkoholu:
10 Zbytkový cukr:
09 Kyseliny:
08 Potenciál k archivaci:
07 Viniční trať:
06 Vinařská oblast:
05 Odrůda:
04 Zrání:
03 Víno & jídlo:
02 Chuť vína:
01 Obsah cukru:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

marina palusci abruzzo

Marina Palusci - Abruzzo

Marina Palusci je malým klenotem regionu Abruzzo. Hlavní postavou farmy je Max, který je čtvrtou generací. Farma se soustředí na pěstování oliv a výrobu vína z místních odrůd vín (Pecorino, Passerina či známé Montepulciano). Vinařství má jako jediné v Itálii (ve světě je to pak jen 19 vinařů) nejpřísnější možnou certifikaci S.A.I.N.S. Maxovy vína jsou naprosto rukodělná a bezzásahová. Jejich olivové oleje patří k těm nejlepším a každoročně se řadí mezi nejlépe hodnocené oleje světa, proto je můžete najít ve spoustě michelinských restaurací v různých zemích.