Rieslingové rakety od vinařství Carl Löwen

mira_sklenicka_alt 

Parádní kolekci Rieslingů z Mosely od jednoho z nejlepších vinařství Německa za zvýhodněnou cenu!

Vinařství Carl Löwen je v posledních letech považováno za jedno z nejlepších vinařství v Německu. Svědčí o tom jak každoroční zisky vysokých hodnocení od světových hodnotitelů, tak nejvyšší umístění v německých vinařských průvodcích jako je Falstaff či Eichelmann. A v neposlední řadě i fakt, že jsou vína z tohoto vinařství každý rok již v březnu beznadějně rozebraná a zarezervovaná. Prostě co si v březnu "nenasmlouváme", zbytek roku už nedoženeme.

Vinařství Carl Löwen dovážíme do Čech už devátým rokem. Za tu dobu sledujeme, jak každý rok produkuje lepší a lepší vína. Jak se i vína z tohoto vinařství nádherně vyvíjí a rostou v čase. I proto jsme pro Vás poskládali perfektní kolekci vín, takový průřez tím, co vinařství nabízí. Šest perfektních Rieslingů, každý jiný a přitom všechny s jasným rukopisem Carla a jeho syna Christophera.

Blauschiefer 2018 je cuvée Rieslingu a Mullerky pocházející z vinic starých přes padesát let. Krásně šťavnaté a překvapivě výrazně minerální víno s nádhernou sílou Rieslingu a květnatostí Mulleru. To Riesling Quant 2019 je již stoprocentním zástupcem této odrůdy. Quant je v moselském dialektu "prostě dobrý". Krásně ovocný a chlastací Riesling pro každý den. Riesling Alte Reben 2019 je za nás nejlepší víno od Löwenu poměr cena výkon. Nádherný Košatý Riesling z vinic 70 let plus za super cenu. Laurentiuslay je zase naše nejoblíbenější vinice v držení tohoto vinařství v kategorii Erste Lage. Najdete zde pravokořennou révu více než 110 let starou. Jak suchý Riesling z ročníku 2019, tak sladší spätlese z ročníku 2018 jsou úchvatnými víny plnými komplexity, extraktu, minerality a ovoce. Vína s obrovským potenciálem. Jako zlatý hřeb je v setu víno z Grosse Lage vinice Ritsch 2019. Tahle unikátní, druhá nejprudší vinice Mosely dává specifické, velmi pikantní a dlouhověké Rieslingy té nejvyšší jakosti, jakou si dokážete představit.

Jestli milujete moselské Rieslingy tak jako my, je takhle krabice parádní volbou!

Můžeme doručit do:
26.11.2020
Skladem (> 5 ks)
Kód: 11909
2 825 Kč –12 % 2 490 Kč
rakety od lowena
2 825 Kč –12 %

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: