Aurelia Visinescu - Anima Syrah 2017

Hutné, krásně strukturované víno. Nádherná aromatika tmavého ovoce a podmanivá dlouhá dochuť. Velmi sexy záležitost. Pokud chcete opravdu hutné a plné víno, ale zároveň spíše s jemnou a neagresivní tříslovinou, tak tento Anima Syrah je sázkou na jistotu. Elegantní víno s velkou dávkou sexappealu. „ANIMA"  v překladu znamená duši a je to exkluzivní vymazlená řada vín. Stejně jako všechny dobré věci se vyskytuje v omezené nabídce a je jen z těch nejlepších hroznů sklizených pouze ve výjimečných letech. ANIMA představuje citlivost a vášeň vinařky Aurelie převedenou do vína.

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
490 Kč
Aurelia Visinescu - Anima Syrah 2017

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumunská vína
? Obsah cukru: Suché
Druh vína: Červené
Země: Rumunsko
Vinařská oblast: Dealu Mare
Zrání vína: Dřevěný sud
Obsah alkoholu: 14,5%obj.
Vinařství: Aurelia Visinescu
Odrůda: Syrah
Naturální víno: Ne
Ročník: 2017
Objem: 0,75l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aurelia Visinescu (6)

Aurealia Visinescu - Dealu Mare

Aurelia Visinescu je jméno vinařky, zakladatelky a majitelky vinařství, které působí v oblasti Dealu Mare. Pravidelně vinařství navštěvujeme a vybíráme jen ta nejlepší vína, která následně distribuujeme do ČR. Vína vyrábí v několika řadách - základní řada Nomad a Signum - skvělá vína za příjemnou cenu.

Střední řady Karakter (charakter), Artisan (zemědělec, v této řadě výhradně rumunské odrůdy) a Promessa (slib vinařky ohledně kvality vína). Nejvyšší řada Anima se produkuje jen ve vybraných ročnících a v limitované produkci.