Proč justWINE?

justWINE je spojený s týmem lidí, pro které je víno nejenom práce, ale i životní styl, koníček a radost! O naše zkušenosti, vědomosti a vína se s Vámi rádi dělíme. Ať už v našich wine barech a prodejnách, které najdete v Brně, tak na e-shopu, který pravidelně doplňujeme o nová vína. Jsme zároveň i dovozci nabízených vín.

 

(NE)tradiční vinařství

(Ne)tradiční vinařství? Spolupracujeme s netradičními vinaři, kteří si zakládají na tradičních postupech. Ano, zní to logicky, ale v dnešní době opravdu není jednoduché podle obalu lahve rozeznat, kdo k vínu přistupuje tak, jak by se mělo. Ve většině případů s vinaři udržujeme blízký kontakt, pravidelně je navštěvujeme (nebo i oni nás v rámci degustací) a učíme se chápat vinařovu filozofii. Nejenom samotný produkt, ale všechny aspekty kolem nám prostě musí dávat smysl, proto máme rádi menší a střední rodinné vinařství, kteří svou práci dělají hlavně srdíčkem. Aktuální ročníky vždy ochutnáváme a vybíráme ta vína, která s Vámi chceme sdílet.

 

Naturální vína

Věnujeme se i naturálním vínům, jsme jejich velcí milovníci a fanoušci. Co znamená naturální víno? Víno, které bylo vyrobeno v souladu s přírodou tak, jak se dělalo dříve. Bez použití pesticidů, herbicidů, s minimálním zásahem jak ve vinici, tak ve sklepě, za přidání minima síry. Naturální vinaři se snaží hrozen dostat v jeho šťavnaté a čerstvé podobě dostat do lahve.

 

Víno na Míru

Víno na Míru připravujeme velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům. Velkoobchodně spolupracujeme s gastro podniky, institucemi i firmami. Pokud byste měli zájem o naši velkoobchodní nabídku vín, ozvěte se některému z našich lidí přes víno. Společně ochutnáme a vybereme vína pro Váš provoz, pomůžeme sestavit vinný lístek, párování s jídlem, zaškolíme zaměstnance. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

 

Doprava i doleva

Vína Vám doručíme doprava i doleva, všude po republice i za hranice! Další informace o dopravě vyčtete v podmínkách dodání. Pokud si čímkoliv nejste jistí, volejte.

 

Máte na nás něco, co jste se stále nedozvěděli a zajímalo by Vás? Neváhejte nás kontaktovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení