Proč justWINE?

justWINE je spojený s týmem lidí, pro které je víno nejenom práce, ale i životní styl, koníček a radost! O naše zkušenosti, vědomosti a vína se s Vámi rádi dělíme. Ať už v našich wine barech a prodejnách, které najdete v Brně, tak na e-shopu, který pravidelně doplňujeme o nová vína. Jsme zároveň i dovozci nabízených vín.

 

(NE)tradiční vinařství

(Ne)tradiční vinařství? Spolupracujeme s netradičními vinaři, kteří si zakládají na tradičních postupech. Ano, zní to logicky, ale v dnešní době opravdu není jednoduché podle obalu lahve rozeznat, kdo k vínu přistupuje tak, jak by se mělo. Ve většině případů s vinaři udržujeme blízký kontakt, pravidelně je navštěvujeme (nebo i oni nás v rámci degustací) a učíme se chápat vinařovu filozofii. Nejenom samotný produkt, ale všechny aspekty kolem nám prostě musí dávat smysl, proto máme rádi menší a střední rodinné vinařství, kteří svou práci dělají hlavně srdíčkem. Aktuální ročníky vždy ochutnáváme a vybíráme ta vína, která s Vámi chceme sdílet.

 

Naturální vína

Věnujeme se i naturálním vínům, jsme jejich velcí milovníci a fanoušci. Co znamená naturální víno? Víno, které bylo vyrobeno v souladu s přírodou tak, jak se dělalo dříve. Bez použití pesticidů, herbicidů, s minimálním zásahem jak ve vinici, tak ve sklepě, za přidání minima síry. Naturální vinaři se snaží hrozen dostat v jeho šťavnaté a čerstvé podobě do lahve.

 

Víno na Míru

Víno na Míru připravujeme velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům. Velkoobchodně spolupracujeme s gastro podniky, institucemi i firmami. Pokud byste měli zájem o naši velkoobchodní nabídku vín, ozvěte se některému z našich lidí přes víno. Společně ochutnáme a vybereme vína pro Váš provoz, pomůžeme sestavit vinný lístek, párování s jídlem, zaškolíme zaměstnance. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi.

 

Doprava i doleva

Vína Vám doručíme doprava i doleva, všude po republice i za hranice! Další informace o dopravě vyčtete v podmínkách dodání. Pokud si čímkoliv nejste jistí, volejte.

 

Máte na nás něco, co jste se stále nedozvěděli a zajímalo by Vás? Neváhejte nás kontaktovat.