Náš tým

 kontakty na členy týmu justWINE najdeš níže ↓

Untitled design(2)

1

Tomáš Látal

jednatel společnosti

+420 608 052 072

tomas.latal@justwine.cz

3

Zdeněk Vrána

jednatel společnosti

+420 606 331 101

zdenek.vrana@justwine.cz

4

Martin Procházka

jednatel společnosti

+420 736 472 073

martin@justwine.cz

5_1

Josef Leisser

Obchodní ředitel

+420 606 513 683

josef@justwine.cz

JW portrét 1000 x 1000 px

Klára Konečná

HR a event manager

+420 736 168 862

klara.konecna@justwine.cz

10

Majka Urbánek Takáčová

Obchodní zastoupení Praha

+420 770 122 757

majka@justwine.cz

8

Dante Minutello

Barman a Váš člověk přes víno

+420 739 512 514

dante@justwine.cz

12

Ria Bridová

E-shop, marketing a online komunikace

+420 702 020 755

ria@justwine.cz

6

Lukáš Látal

Hlavní barman justWINE Kotlářská

+420 775 052 934

lukas@justwine.cz

16

Natálie Bordácsová

Vedoucí baru justWINE Kotlářská

+420 776 881 239

natalie@justwine.cz

18

Lucie Hammerschmiedová

Vedoucí baru justWINE Dvořákova

+420 774 227 259

lucka@justwine.cz

19

Klára Simotová

Vedoucí prodejny justWINE Zahradníkova

+420 774 153 262

klara.s@justwine.cz

11

Jan Košumberský

Nákup

+420 731 747 902

jan@justwine.cz

20

Jakub Příkaský

Vedoucí skladu

+420 774 730 934

objednavky@justwine.cz

22

Patrik Šustr

Závozník

+420 778 737 273

info@justwine.cz

-->

 

just P​OINT s.r.o.

Zahradníkova 824/28

602 00 Brno
  

IČ: 037 58 711

DIČ: CZ03758711

 Zapsaná u Krajského soudu v Brně, spis. zn. C86604

Fio banka, a.s.

2200737938/2010

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení