Johann Gisperg - Kontrast 2019 Reserve

První víno mladého Johanna, který převzal vinařství po svém otci. Kontrast atypické místní odrůdy Rösler a dalších odrůd tohoto cuvée (Merlot, Cabernet Sauvignon a Vavřinec) je vše, jen ne mainstream. Velmi temné víno plné tmavého vyzrálého ovoce s pevnou tříslovinou. Zrálo v nových barikových sudech. Určitě si zaslouží čas. Jak v dekantační karafě, tak i ve sklepě na delší ležení. 

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
590 Kč
Johann Gisperg - Kontrast 2019 Reserve

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Rakouská vína
? Obsah cukru: Suché
Druh vína: Červené
Země: Rakousko
Vinařská oblast: Thermen
Zrání vína: Dřevěný sud
Obsah alkoholu: 13,5%obj.
Vinařství: Johann Gisperg
Odrůda: Cabernet sauvignon, Svatovavřinecké, Merlot, Roesler
Naturální víno: Ne
Ročník: 2019
Objem: 0,75l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

gisperg

Vinařství Johann Gisperg - Thermen

O vinařství Johann Gisperg se hovoří jako o jednom z nejúspěšnějších vinařů v regionu Thermen v Rakousku. Jeho rodina se věnuje vinařství již po mnoho generací a Johann Gisperg se zaměřuje na pěstování odrůd jako je Grüner Veltliner, Riesling, Zweigelt a Pinot Noir. Vinařství má bohatou historii sahající až do roku 1870 a v současné době jej spravuje již pátá generace rodiny.

Vinařství Johann Gisperg produkuje vína, která jsou považována za vysoce kvalitní a jsou oceněna mnoha mezinárodními oceněními. Všechny hrozny jsou pečlivě ručně sbírány a používá se moderní technologie a postupy, aby se zajistilo, že víno má nejlepší možnou chuť a kvalitu. Vinařství spolupracuje s několika restauracemi a místními podniky. Nabízí celou řadu "nevinných" produktů. Vinařství Johann Gisperg je skvělou volbou pro milovníky kvalitního vína a ty, kteří chtějí objevovat tajemství výroby vína v srdci Rakouska.