Marina Palusci - Novus olive oil 500ml

Za studena lisovaný olivový olej z lokální prastaré odrůdy Leccio del Corno a Dritta. Jde o čerstvý nefiltrovaný olej z podzimní sklizně. Neskutečně svěží se zelenou travnatou vůní. Středně ovocný a vyvážený. 

Marina Palusci je malým klenotem regionu Abruzzo. Hlavní postavou farmy je Max, který je čtvrtou generacíí. Farma se soustředí na pěstování oliv a výrobu vína z místních odrůd vín. Jejich olivové oleje patří k těm nejlepším a každoročně se řadí mezi nejlépe hodnocené oleje světa. I proto je můžete najít ve spoustě michelinských restaurací v různých zemích.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení
530 Kč
Marina Palusci - Novus olive oil 500ml

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivové oleje a octy
Země: Itálie
Vinařská oblast: Abruzzo
Vinařství: Marina Palusci
Naturální víno: Ano
Ročník: Neročníkové
Objem: 0,5l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

marina palusci abruzzo

Marina Palusci - Abruzzo

Marina Palusci je malým klenotem regionu Abruzzo. Hlavní postavou farmy je Max, který je čtvrtou generací. Farma se soustředí na pěstování oliv a výrobu vína z místních odrůd vín (Pecorino, Passerina či známé Montepulciano). Vinařství má jako jediné v Itálii (ve světě je to pak jen 19 vinařů) nejpřísnější možnou certifikaci S.A.I.N.S. Maxovy vína jsou naprosto rukodělná a bezzásahová. Jejich olivové oleje patří k těm nejlepším a každoročně se řadí mezi nejlépe hodnocené oleje světa, proto je můžete najít ve spoustě michelinských restaurací v různých zemích.