Tenuta Antonini - Trebbiano d´Abruzzo 2021

Lehké svěží bílé víno, které se vyrábí výhradně v ocelových tancích z hroznů Trebbiano. Po krátké maceraci proběhla fermentace v ocelových tancích při kontrolované teplotě. Poté se víno lahvuje a krátce zraje před uvolněním do prodeje.

Ze začátku voní převážně po čerstvých zelených jablkách a angreštu. Velmi čistá a svěží vůně, kterou doplňuje trocha bylinek. V chuti má trochu pepře, jablečné šťávy citrusů a citronové hořkosti.

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení
280 Kč
Tenuta Antonini - Trebbiano d´Abruzzo 2021

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Italská vína, Bílá vína, Bílé suché víno, Bílé polosuché víno, Bílé polosladké víno, Bílé sladké víno, Červené suché víno, Růžové suché víno, Oranžové suché víno, Šumivé suché víno, Suché víno, Italská vína, Vína zrající v sudu, Objem 0,75 l, Bílé víno z Itálie, Bílé víno z Francie, Bílé víno z Rakouska, Bílé víno z Německa, Bílé víno ze Slovinska, Bílé víno ze Španělska, Bílé víno z Rumunska, Bílé víno z České republiky, Červené víno z Itálie, Růžové víno z Itálie, Oranžové víno z Itálie, Šumivé víno z Itálie, Bílé suché víno z Itálie, Bílé suché víno z Rakouska, Bílé suché víno z Německa, Bílé suché víno ze Slovinska, Bílé suché víno ze Španělska, Bílé suché víno z Rumunska, Bílé suché víno z České republiky, Bílé polosuché víno z Německa, Bílé polosuché víno z České republiky, Bílé polosladké víno z Německa, Bílé polosladké víno z České republiky, Bílé sladké víno z Německa, Červené suché víno z Itálie , Červené suché víno z Francie , Červené suché víno z Rakouska, Červené suché víno z Německa, Červené suché víno ze Slovinska, Červené suché víno ze Španělska, Červené suché víno z Rumunska, Červené suché víno z České republiky, Růžové suché víno z Rakouska, Růžové suché víno z České republiky, Oranžové suché víno z Rakouska, Oranžové suché víno ze Slovinska, Šumivé suché víno z Itálie , Šumivé suché víno z Rakouska, Šumivé suché víno z České republiky, Ne-naturální vína
? Obsah cukru: Suché
Druh vína: Bílé
Země: Itálie
Vinařská oblast: Abruzzo
Zrání vína: Dřevěný sud
Obsah alkoholu: 12%obj.
Vinařství: Tenuta Antonini
Odrůda: Trebbiano
Naturální víno: Ne
Ročník: 2021
Objem: 0,75l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: