UŽ JSTE TO SLYŠELI? 🎉🍷 27. května chystáme GALADEGUSTACI v Praze a 28. května velkolepý FESTIVAL VÍN v Brně! 👉🎟️ Kupujte, než je vyfouknou ti rychlejší (nebo žíznivější).🎟️👈

Koráb Živá hora - ... It´s Alive 2022

Je to fakt živý! Bombastická směs odrůd Pinot Blanc, Chardonnay, Veltlín a Neuburg vytvořila tenhle tikající dynamit v lahvi. Dynamit ne ve smyslu, že Ti to po otevření bouchne, ale spíš jako bomba, kterou nechceš přestat pít. Petr tuhle čistou lásku nalahvoval při cca 5 gramech zbytkového cukru. To znamená při profermentování do sucha to nenabylo velkou bublinu, ale spíš lehkou příjemnou perlinku. Lehká hruška, lehká kyselinka, spousta zábavy. It´s Alive!

Obsahuje oxid siřičitý

Země původu Česká republika

Plněno v: Vinařství Koráb Živá hora, vinné sklepy Tihelňa, Boleradice

Dostupnost Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
5.5.2025
Možnosti doručení
370 Kč
Koráb Živá hora - ... It´s Alive 2022

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Moravská vína
Barva vína: bílé
Odrůda: Cuvée
Vinařství: Koráb - Živá Hora
? Obsah cukru: Suché
Země: Česká republika
Šumivá vína podle původu: ostatní šumivá vína
Vinařská oblast: Morava
Víno vyrobeno v: Dřevěný sud
Obsah alkoholu: 12 %
Ročník: 2022
Objem: 0,75 l
Filozofie výroby: naturální víno
Alergen: Obsahuje siřičitany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

korab_img-002

Koráb - Živá Hora - Boleradice

Ano! Ano! Ano! Petr Koráb! Boleradice! Živá hora! Proč tolik vykřičníků?! Zpozorněte - Petr Koráb je za nás jeden z nejtalentovanějších vinařů celkově, nejen kvůli tomu, že nám chutnají jeho vína, ale protože v něm vidíme posun a evoluci a nikdy neupadající stabilitu v každém ročníku! Základní charakteristikou jak vnímáme výsledná vína, jsou celková energie, pocity a požitek při konzumaci. Právě proto si tolik ceníme Petrových vín a hlavně té energie, která se v jeho vínech skrývá. Petr vinaří a hospodaří v obci Boleradice, která se nachází v takzvaných Modrých Horách - oblasti proslulé pro pěstování modrých odrůd. Produkce se skládá z několika různých tipů vín. Od pet-natů přes druhotně fermentované sekty po různě macerovaná bílá vína a typická vína červená. Petrova vína jsou velmi poptávaná nejen u nás ale hlavně v zahraničí, můžete na ně narazit v metropolích jako je Berlín, Londýn či New York.