Heaps - White 2018

Toto cuvée Chardonnay a Pinot Gris z Heaps Good Wine zaujme svou zlatavou barvou. Ve vůni je zralé žluté ovoce a pražené mandle. V chuti zralé meruňky, nádech koření a elegantní kyselinka. Hrozny byly sklízeny ručně, přímo lisovány a přirozeně fermentovány v 500 litrových sudech.

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení
320 Kč –6 % 299 Kč
Heaps - White 2018
Heaps - White 2018
Tip pro ženy
320 Kč –6 %

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Slovinská vína, Bílá vína, Bílé suché víno, Bílé polosuché víno, Bílé polosladké víno, Bílé sladké víno, Červené suché víno, Růžové suché víno, Oranžové suché víno, Šumivé suché víno, Suché víno, Slovinská vína, Vína zrající v sudu, Odrůda Rulandské šedé, Odrůda Chardonnay, Ročník 2018, Objem 0,75 l, Bílé víno z Itálie, Bílé víno z Francie, Bílé víno z Rakouska, Bílé víno z Německa, Bílé víno ze Slovinska, Bílé víno ze Španělska, Bílé víno z Rumunska, Bílé víno z České republiky, Červené víno ze Slovinska, Růžové víno ze Slovinska, Oranžové víno ze Slovinska, Šumivé víno ze Slovinska, Bílé suché víno z Itálie, Bílé suché víno z Rakouska, Bílé suché víno z Německa, Bílé suché víno ze Slovinska, Bílé suché víno ze Španělska, Bílé suché víno z Rumunska, Bílé suché víno z České republiky, Bílé polosuché víno z Německa, Bílé polosuché víno z České republiky, Bílé polosladké víno z Německa, Bílé polosladké víno z České republiky, Bílé sladké víno z Německa, Červené suché víno z Itálie , Červené suché víno z Francie , Červené suché víno z Rakouska, Červené suché víno z Německa, Červené suché víno ze Slovinska, Červené suché víno ze Španělska, Červené suché víno z Rumunska, Červené suché víno z České republiky, Růžové suché víno z Rakouska, Růžové suché víno z České republiky, Oranžové suché víno z Rakouska, Oranžové suché víno ze Slovinska, Šumivé suché víno z Itálie , Šumivé suché víno z Rakouska, Šumivé suché víno z České republiky, Naturální vína
? Obsah cukru: Suché
Druh vína: Bílé
Země: Slovinsko
Vinařská oblast: Štýrsko
Zrání vína: Dřevěný sud
Obsah alkoholu: 13%obj.
Vinařství: Heaps Good Wine Company
Odrůda: Chardonnay, Rulandské šedé
Naturální víno: Ano
Ročník: 2018
Objem: 0,75l
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
O Avatar autora | 9.7.2022
Výborná chuť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

heaps

Heaps Good Wine Company - Slovenska Bistrica

Toto malé vinařství naleznete na sluneční straně Alp ve Slovinsku kousek na jih od Mariboru. Ve štýrských kopcích, kde tráva je trochu zelenější, lišky dávají dobrou noc a vinařství vede Nick Gee - zkušený a zcestovalý Novozélanďan, co se před pár lety zamiloval do Slovinky a založil vlastní vinařství. Každé víno jiná etiketa, každý rok nová etiketa, všechna tichá vína pod šroubem. Nick razí teorii, že víno se rodí v souladu s přírodními zákony na vinici a proto hroznům a vínu v sudech už do toho moc „nekecá“ a nechává se projevit terroir a ročník. Krásná pohádka, ne? Realita je ale ta, že výsledkem jsou naprosto čistá, elegantní a krásně strukturovaná vína. Taký systematický punk. A neskutečně nás to baví.