Koráb Živá hora - Uncut Siller 2022

Petrovo oblíbené víno. Hrozny z opuštěných vinohradů. Mix různých odrůd - hlavní - Vavřinec. Divoké, vyzývavé, šťavnaté. Menší bobulky, koncentrované, s malou výlisností. Velmi zajímavé, intenzivní ale lehké, bobulovité. Lehce vychlaď a pij! Třídenní macerace, jemně divoké, letní, sexy.

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
370 Kč
Koráb Živá hora - Uncut Siller 2022

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Moravská vína
? Obsah cukru: Suché
Druh vína: Červené
Země: Česká republika
Vinařská oblast: Morava
Zrání vína: Dřevěný sud
Obsah alkoholu: 13%obj.
Vinařství: Koráb - Živá Hora
Odrůda: Ryšák
Naturální víno: Ano
Ročník: 2022
Objem: 0,75l
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 9.8.2023
... opravdu chuť lesních plodů, svěží...mám plnou pusu malin, ostružin, borůvek, cítím čerstvou smůlu a za rohem na mě kouká liška a jezevec. Skvělé! .... hvězdy nad hlavou pro Petra Korába! Těším se na osobní setkání s ním, slíbili jsme si to.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

korab_img-002

Koráb - Živá Hora - Boleradice

Ano! Ano! Ano! Petr Koráb! Boleradice! Živá hora! Proč tolik vykřičníků?! Zpozorněte - Petr Koráb je za nás jeden z nejtalentovanějších vinařů celkově, nejen kvůli tomu, že nám chutnají jeho vína, ale protože v něm vidíme posun a evoluci a nikdy neupadající stabilitu v každém ročníku! Základní charakteristikou jak vnímáme výsledná vína, jsou celková energie, pocity a požitek při konzumaci. Právě proto si tolik ceníme Petrových vín a hlavně té energie, která se v jeho vínech skrývá. Petr vinaří a hospodaří v obci Boleradice, která se nachází v takzvaných Modrých Horách - oblasti proslulé pro pěstování modrých odrůd. Produkce se skládá z několika různých tipů vín. Od pet-natů přes druhotně fermentované sekty po různě macerovaná bílá vína a typická vína červená. Petrova vína jsou velmi poptávaná nejen u nás ale hlavně v zahraničí, můžete na ně narazit v metropolích jako je Berlín, Londýn či New York.