Judith Beck - Pannobile 2017

Pannobile není jen víno. Je to název spolku vinařů. Zakladateli tohoto sdružení bylo sedm vinařství Gols, Paul Achs, Matthias Beck (Judith Beck), Hans Gsellmann, Gernot Heinrich, Matthias Leitner, Hans Nittnaus a Helmuth Renner. Později se skupina rozšířila o dva nové členy. Pannonien je název regionu v době římské. co podtrhuje, že původ je důležitým kritériem u vína. Nobile je vznešený, obsahově bohatý, štědrý. Od roku 2006 musí být červené víno s označením Pannobile suché cuvée z odrůd Zweigelt, Frankovka a Svatovavřinecké. I když se vína Pannobile vyznačují vlastními omezeními a regionálními podobnostmi, každé z nich nese nezaměnitelný rukopis svého výrobce.

Judith Beck Pannobile 2017 je nevtíravě ovocné červené víno s aroma černých třešní, lehkou kořenitostí a tóny čokolády v dochuti.

Dostupnost Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení
690 Kč
Judith Beck - Pannobile 2017

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Rakouská vína, Červená vína, Bílé suché víno, Červené suché víno, Červené polosuché víno, Červené polosladké víno, Červené sladké víno, Růžové suché víno, Oranžové suché víno, Šumivé suché víno, Suché víno, Rakouská vína, Vína zrající v sudu, Odrůda Frankovka, Ročník 2017, Objem 0,75 l, Vína s certifikací Bio, Bílé víno z Rakouska, Červené víno z Itálie, Červené víno z Francie, Červené víno z Rakouska, Červené víno z Německa, Červené víno ze Slovinska, Červené víno ze Španělska, Červené víno z Rumunska, Červené víno z České republiky, Růžové víno z Rakouska, Oranžové víno z Rakouska, Šumivé víno z Rakouska, Bílé suché víno z Itálie, Bílé suché víno z Rakouska, Bílé suché víno z Německa, Bílé suché víno ze Slovinska, Bílé suché víno ze Španělska, Bílé suché víno z Rumunska, Bílé suché víno z České republiky, Červené suché víno z Itálie , Červené suché víno z Francie , Červené suché víno z Rakouska, Červené suché víno z Německa, Červené suché víno ze Slovinska, Červené suché víno ze Španělska, Červené suché víno z Rumunska, Červené suché víno z České republiky, Červené sladké víno z Francie , Růžové suché víno z Rakouska, Růžové suché víno z České republiky, Oranžové suché víno z Rakouska, Oranžové suché víno ze Slovinska, Šumivé suché víno z Itálie , Šumivé suché víno z Rakouska, Šumivé suché víno z České republiky, Naturální vína, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe
? Obsah cukru: Suché
Druh vína: Červené
Země: Rakousko
Vinařská oblast: Burgenland
Zrání vína: Dřevěný sud
Obsah alkoholu: 13%obj.
Vinařství: Judith Beck
Odrůda: Frankovka, Zweigeltrebe, Svatovavřinecké
Naturální víno: Ano
Ročník: 2017
Objem: 0,75l
Certifikace: Bio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Judith Beck

Judith Beck - Burgenland

Judith Beck je možná nejznámější biodynamická vinařka Rakouska. Díky její píli a dlouhodobé práci se jí podařilo dostat až na vrchol pomyslného vinařského světa a stát se členkou prestižního uskupení těch nejlepších vinařů Burgenlandu Pannobile. Její portfolio prezentují především charakterní červená vína z typicky lokálních odrůd jako Zweigeltrebe, Blaufränkisch (Frankovka) či Saint Laurent (Svatovavřinecké). Kromě toho ale máte možnost ochutnat i velmi zajímavý macerovaný vlašák, či ukázkově provedené chlastací petnaty.