Judith Beck - Pannobile 2017

Pannobile není jen víno. Je to název spolku vinařů. Zakladateli tohoto sdružení bylo sedm vinařství Gols, Paul Achs, Matthias Beck (Judith Beck), Hans Gsellmann, Gernot Heinrich, Matthias Leitner, Hans Nittnaus a Helmuth Renner. Později se skupina rozšířila o dva nové členy. Pannonien je název regionu v době římské. co podtrhuje, že původ je důležitým kritériem u vína. Nobile je vznešený, obsahově bohatý, štědrý. Od roku 2006 musí být červené víno s označením Pannobile suché cuvée z odrůd Zweigelt, Frankovka a Svatovavřinecké. I když se vína Pannobile vyznačují vlastními omezeními a regionálními podobnostmi, každé z nich nese nezaměnitelný rukopis svého výrobce.

Judith Beck Pannobile 2017 je nevtíravě ovocné červené víno s aroma černých třešní, lehkou kořenitostí a tóny čokolády v dochuti.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2023
690 Kč
Judith Beck - Pannobile 2017

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Vína
Obsah cukru: Suché
Druh vína: Červené
Země: Rakousko
Vinařská oblast: Burgenland
Obsah alkoholu: Víno s běžným obsahem alkoholu
Odrůda: Frankovka, Svatovavřinecké, Zweigeltrebe
Vinařství: Judith Beck (více info zde)
Ročník: 2017
Objem: 0,75 l
Naturální víno: Ano
11 Obsah alkoholu: 13 % obj.
10 Zbytkový cukr:
09 Kyseliny:
08 Potenciál k archivaci:
07 Viniční trať:
06 Vinařská oblast:
05 Odrůda:
04 Zrání:
03 Víno & jídlo:
02 Chuť vína:
01 Obsah cukru:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Judith Beck

Judith Beck - Burgenland

Judith Beck je možná nejznámější biodynamická vinařka Rakouska. Díky její píli a dlouhodobé práci se jí podařilo dostat až na vrchol pomyslného vinařského světa a stát se členkou prestižního uskupení těch nejlepších vinařů Burgenlandu Pannobile. Její portfolio prezentují především charakterní červená vína z typicky lokálních odrůd jako Zweigeltrebe, Blaufränkisch (Frankovka) či Saint Laurent (Svatovavřinecké). Kromě toho ale máte možnost ochutnat i velmi zajímavý macerovaný vlašák, či ukázkově provedené chlastací petnaty.