Firmenich - Tea Royal Blooming Rosé

Jemné perlení a ušlechtilá lososově růžová barva. Vůně čerstvých červených bobulí, bylinek a černého bezu. Krémová struktura s nádechem medu a lipového květu. Nealkoholický Sparkling Tea od vinařství Firmenich!

Nejen alkoholem živ je člověk, a mnohdy ani pít z mnoha důvodů nemůže či nechce. Najít ale dobrou a zajímavou alternativu ke klasickému vínu není vůbec jednoduché. Tedy pokud Vám nestačí nabídka různých více či méně sladkých, často ne úplně zdravých limonád. I z tohoto důvodu vznikl Sparkling Tea - nápoj, postavený na unikátní směsi čajů, bylinek a koření, následně fermentovaný v lahvi podobně jako kvalitní sekty či Champagne.

Dostupnost Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
450 Kč
Firmenich - Tea Royal Blooming Rosé
tea royal maison
Novinky

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY
Země: Rakousko
Vinařská oblast: Štýrsko
Obsah alkoholu: 0%
Objem: 0,75l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Weingut Firmenich - Štýrsko, Rakousko

Rodinné vinařství sídlící na strmých svazích kopců nádherné přírody Štýrska. Už po pět generací zde rodina Firmenich obhodspodařuje vinice, vyrábí víno a nabízí srdečnou pohostinnost ve svém Buschenschanku). Dnes je za výrobu odpovědný Johannes, který kromě vína v dobrém smyslu propadl i své lásce k GINu a produkuje jeden z nejlepších štýrských GINů. A aby to nebylo jenom o alkoholu, jejich nealkoholický Sparkling Tea patří mezi špičku v tomto segmentu světových prodkutů. Prostě srdcař do gastronomie všemi směry. Velmi šetrný přístup k vinicím, pečlivá práce ve sklepě a též pomocná ruka Martiny, jeho ženy grafičky, která se stará o design produktů. Výsledkem jsou elegantní vína s odrazem a charakterem místního terroir. Vína vinařství Firmenich můžete zatím ochutnat pouze u nás na barech, ale Sparkling Tea nabízíme i v rámci našeho eshopu. JustTEA!